Druk offsetowy

Druk offsetowy wykonujemy na japońskich maszynach marki Komori. Obecnie posiadamy dwie maszyny półformatowe (720mmx520mm), 4-kolorowe, Lithrone 428 i Enthrone 429 oraz Lithrone 420, drukującą do formatu B3+. Dzięki takiej konfiguracji maszyn drukujących, już na etapie wyceny, biorąc pod uwagę takie parametry jak m.in. format pracy czy nakład, każda praca jest dedykowana na odpowiednią maszynę.

Dzięki temu, gwarantując najwyższą jakość, możemy zaoferować naszym Klientom, atrakcyjny poziom cenowy, zarówno dla prac wysokonakładowych, jak też niskonakładowych. Trzy maszyny drukujące, wsparte wieloma maszynami introligatorskimi, najnowszą naświetlarką do matryc i odpowiedni poziom zatrudnienia wysoko wykwalifikowanych pracowników, pozwala na realizację wielu zleceń jednocześnie, z gwarancją jakości i terminowości. Wykonujemy prace na papierze offsetowym, kredowym, kartonie a także papierach ekologicznych i ozdobnych. Drukujemy w zakresie od 70g do 350g. Specjalizujemy się w druku folderów, katalogów, albumów i materiałów reklamowych, gwarantując najwyższą jakość wykonania. Realizujemy prace w oprawie klejonej(miękkiej), szyto-klejonej (miękkiej i twardej), zeszytowej a także w spirali.

Druki możemy zabezpieczyć lakierem offsetowym błyszczącym lub matowym, a także uszlachetnić lakierem wybiórczym UV, folią błyszczącą, matową lub soft touch. Stosujemy również hot stamping oraz tłoczenia. W związku ze współpracą z wieloma agencjami reklamowymi, korporacjami i firmami produkcyjnymi, różnorodność realizowanych prac jest bardzo duża. Drukujemy plakaty, ulotki, teczki, notesy, planery, kalendarze, książki i broszury. Wykonujemy także torby, opakowania, wooblery i segregatory oraz różnego rodzaju artykuły reklamowe z papieru, tektury i kartonu, promocyjne i wspierające sprzedaż m.in. stendy, dyspensery na ulotki, display’e, prezentery oraz wzorniki. Realizujemy również nietypowe projekty związane np. z kampaniami reklamowymi. Naszym Klientom, zapewniamy wsparcie i doradztwo projektowe i technologiczne, pod kontem właściwego przygotowania a także optymalizacji kosztów produkcji.