Media społecznościowe nie takie straszne

Pokaż się światu

Popularne powiedzenie „Jeśli nie ma Cię na Facebooku,
to nie istniejesz” nie odnosi się dziś wyłącznie do osób prywatnych. W równej mierze dotyczy także firm, dla których social media stanowią ważny kanał pozyskiwania klientów, budowania wizerunku i reputacji przedsiębiorstwa oraz utrzymywania relacji biznesowych.
Znane serwisy internetowe takie jak Facebook, Instagram, YouTube Twitter i Linkedin  nie tylko stanowią platformę do komunikacji z klientami, ale też umożliwiają przekierowywania ich na witrynę firmy czy sklepu internetowego.

Dodatkowo zaangażowanie użytkowników przyczynia się  do szybkiego rozprzestrzeniania się informacji o firmie  i jej produktach oraz poprawy pozycji SEO.

Przygotowując strategię marketingową Twojej firmy w social mediach bierzemy pod uwagę szereg czynników mających wpływ na jej skuteczność począwszy od wyboru serwisów po określenie docelowych grup odbiorców.

 

Zarządzając mediami społecznościami nie tylko tworzymy
i publikujemy angażujące użytkowników posty, ale też budujemy pozytywny wizerunek firmy, utrzymujemy relacje z odbiorcami,  odpowiadamy na zadawane pytania i pozostawiane komentarze.

 

Social Media Marketing od wielu lat pozostaje pozostając
jedną z najtańszych, a przy tym bardzo skutecznych form reklamy.

 

W ramach naszych usług proponujemy

• opracowanie strategii komunikacji w mediach społecznościach

• prowadzenie fanpage firmy lub marki

• realizację kampanii marketingowych w portalach społecznościach

• prowadzenie i monitorowanie kampanii z udziałem blogerów i influencerów