Home O firmie
O firmie PDF Drukuj

LOGOS (gr. λόγος) – według stoików "rozum świata". Tak jak Heraklit, tak i stoicy uważali, że wszyscy ludzie są częścią rozumu świata, czyli logosu. Uważali, że człowiek to świat w miniaturze, czyli mikrokosmos, będący odbiciem makrokosmosu. Heraklit stwierdza, że "duszy jest logos sam siebie wspierający".

LOGOS jest słowem wieloznacznym. Może oznaczać "rozum", lecz także "słowo", "myśl" i "prawo"; pochodzi od czasownika λέγω (lego), znaczącego "liczyć" (także "zaliczać" oraz "rozumować"), a także "mówić" i "zbierać", "łączyć". Stąd u Heraklita ci, którzy słuchają logosu "mają jeden wspólny świat" - są połączeni we wspólnym zrozumieniu. Dochodzą tu do głosu trzy znaczenia terminu "logos":
1. logosu się słucha, bo jest on słowem,
2. logos obdarza zrozumieniem, gdyż jest rozumem,
3. logos łączy ludzi, bo oznacza "połączenie".

Firma "LOGOS" s.c. rozpoczęła swoją działalność w roku 1995. Początkowo w swojej ofercie świadczyliśmy usługi projektowania graficznego do celów poligraficznych. Z biegiem lat, zdobywaną wiedzą i doświadczeniem, poszerzaliśmy swoją działalność oraz asortyment usług. Podstawowym źródłem wzrostu wartości naszej firmy są zasoby intelektualne i bardzo dobre relacje z klientami.

Nasi pracownicy to specjaliści posiadający wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w poligrafii, grafice i reklamie. Stanowią oni gwarancję tworzenia elastycznej struktury zaspokajającej wszelkie potrzeby Klientów.

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama