Biznes karty i wizytówki z plastiku

Karty plastikowe? Tanio? A dlaczego nie?

Obecny wszędzie plastik szturmem wdarł się również do branży reklamowej. Od dłuższego czasu można na rynku spotkać wizytówki z tego właśnie materiału. Karty klienta, karty rabatowe i inne karty plastikowe na dobre zagościły w naszych portfelach.. A wszystko po to by zatrzymać klienta przy sobie. Jednak nie każdy mógł sobie pozwolić na taki produkt ze względu na wysoką cenę. Ale teraz to stwierdzenie jest już kompletnie przeterminowane... Epoka drogiego druku przechodzi do lamusa! Ponieważ...

Wychodzimy do Państwa z pionierską ofertą taniego druku na plastiku!

Plastik - a technicznie rzecz biorąc tworzywo PVC - w porównaniu z papierem jest zdecydowanie bardziej trwały, nie drze się i nie niszczy. Nie jest też podatny na wilgoć i światło słoneczne. Druk offsetowy na nim, dzięki zastosowaniu specjalnych farb utrwalanych promieniami UV jest też bardzo odporny na ścieranie.


W naszej plastikowej ofercie proponujemy:
- biznes karty Plastic- mające wygląd karty kredytowej i znakomicie sprawdzające się w roli kart stałego klienta, rabatowych czy kart członkowskich, ale także metki.
- wizytówki Plastic - świetnie wyglądają i są bardzo trwałe, ale spokojnie można użyć ich także jako przywieszki lub metki
- pocztówki Plastic- są zupełną nowością na polskim rynku, ale na Zachodzie już teraz służą jako ekskluzywne pocztówki mailingowe wysyłane do klientów.

 

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama